Німеччина може надати Україні понад 2 млн доз вакцини від свинячого грипу

Німеччина замовила, як виявилося, надмірну кількість вакцини від нового грипу А.

Німеччина готова запропонувати Україні понад 2 млн доз вакцини від свинячого грипу. Не виключено, що її нададуть безкоштовно як гуманітарну допомогу.

Німеччина замовила, як виявилося, надмірну кількість вакцини від нового грипу А (H1N1). Зважаючи на те, що нині німецьке населення йде прищеплюватися пасивніше, ніж очікувалося, федеральні землі вже намагаються продати непотрібні протигрипозні медикаменти за кордон та шукають зацікавлених.

Як повідомив держсекретар міністерства охорони здоров'я Німеччини, існують міркування уступити 2 млн доз вакцини Україні, яка "засвідчувала свій інтерес до її купівлі". Вакцина може бути надана українцям і безкоштовно, у межах гуманітарної допомоги. Однак, підкреслив держсекретар, витрати за невикористаний обсяг профілактичних засобів повинні понести не німецькі землі, а центральний бюджет.
Тим часом, в Україні організованого щеплення проти свинячого грипу ще взагалі не проводилося. Жодна вакцина досі не пройшла реєстрації у відповідному відомстві.
Кількість громадян у Німеччині, що вже прищепилися від пандемічного грипу А (H1N1), становить 5%. Навіть серед медиків таких лише 15%.

Кількість громадян в Німеччині, що вже зробили щеплення від пандемічного грипу А (H1N1), складає 5%. Навіть серед медиків таких лише 15%.

Читайте також:

Мінздрав прогнозує у 2010 році спалах кору та краснухи

Україна відмовилася отримати вакцину від свинячого грипу на умовах ВООЗ

Масова вакцинація від грипу стартує в грудні

ВООЗ вимагає від України прийняти вакцину від грипу без перевірок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: