Німеччина надасть майже два мільйони євро гуманітарної допомоги Україні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В наступні два роки планується виділення ще чотирьох мільйонів євро.

Уряд Німеччини у 2019 році виділить 1,8 млн євро на допомогу постраждалим з Донбасу.

Про це у понеділок, 25 березня, інформує посольство Німеччини в Україні.

”Федеральний уряд продовжує фінансову підтримку гуманітарних заходів Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧК) в Україні: у 2019 році буде виділено додаткові 1,8 млн євро, а в 2020 і 2021 роках загалом передбачено подальші 4 млн євро”, - йдеться у повідомленні. 

За допомогою цих коштів Німеччина підтримує низку гуманітарних заходів і допоміжних проектів у рамках проекту "МКЧХ – допомога, захист, профілактика і коопераційні зв'язки в Україні у 2016-2017 роках". Головна увага в цьому проекті приділяється Східній Україні. Зазначається, що заходи покликані допомагати людям, які постраждали від конфлікту по обидва боки розмежування в Донецькій та Луганській областях, зокрема багатьом внутрішньо переміщеним особам та родинам. Основним завданням також є забезпечення населення чистою питною водою.

Крім того, фінансування виділяється на медичне забезпечення, придбання і розподіл медикаментів, тренінги з надання першої допомоги, лікування травм, підтримку і обладнання лікарень та інших медичних закладів, профілактичні заходи, забезпечення продуктами харчування і засобами гігієни, підготовку медичного персоналу і доглядальників, пошук зниклих безвісти осіб і відновлення сімейних зв’язків, відвідування затриманих, поліпшення знань про небезпеку мін/вибухонебезпечних предметів часів війни і багато іншого.

Нагадаємо, наприкінці минулого року Європейська рада ухвалила рішення про виділення чотирьох мільйонів євро на гуманітарну допомогу регіонам на сході України, які постраждали внаслідок російської агресії.

ВідеоРосійських чоловіків пускатимуть в Україну лише заради гуманітарних цілей

Про тотальну блокаду для російських чоловіків віком від 16 до 60 років, заявив голова Держприкордонслужби - Василь Цигикал. Така заборона начебто діятиме впродовж воєнного стану. Утім, у прес-службі ДПС так і не підтвердили повну заборону на в'їзд для громадян Росії чоловічої статі. 

Російських чоловіків пускатимуть в Україну лише заради гуманітарних цілей

Залиште свій коментар

Вибір редакції