Німеччина передала Україні три документи про Луценка

В МЗС України отримали від німецької сторони лише три документи від німецької сторони, а не чотири, як повідомлялося раніше.

Німецька сторона передала до України три документи, що стосуються інциденту з міністром внутрішніх справ України Юрієм Луценком в аеропорту Франкфурта-на-Майні.

Про це заявив заступник міністра закордонних справ України Юрій Костенко.

"Йдеться про три документи. Перший з них датовано 4 травня і адресовано громадянинові України Юрію Луценку, в якому поліцейське управління Франкфурту сповіщає його про те, що порушено кримінальну справу за статтями, що передбачають відповідальність за завдання тілесних ушкоджень, тяжких тілесних ушкоджень, за образу представників німецької поліції при виконання службових обов`язків", - повідомив Костенко.

Другий документ, за словами замміністра, 11 травня було передано тим самим поліцейським управлінням генеральному консулові України у Франкфурті-на-Майні Олександру Новосьолову. В ньому йдеться про те, що у зв`язку з порушенням кримінальної справи слідство не може передавати українській стороні будь-які матеріали, пов`язані з інцидентом, який розслідується.

"Тим самим числом датовано третій документ - також на ім`я генерального консула. Але вже від прокуратури Франкфурту, яка повідомила українського дипломата про те, що протоколи слідства можуть опинитися у розпорядженні української влади лише в тому разі, якщо громадянин Луценко дасть свою згоду - усну або письмову, не зазначається - на ознайомлення третіх осіб з матеріалами справи", - повідомив Костенко.

Жодних інших документів, за словами дипломата, німецька сторона до України не передавала.

При цьому він заявив, що більш повна інформація про інцидент, можливо, є у німецького адвоката Луценка.

"Мені відомо, що витяги з протоколів поліція Франкфурта надала адвокатові Юрія Віталійовича, найнятому в Німеччині. Проте на контакти з українськими дипломатами цей громадянин Німеччини жодного разу не виходив", - повідомив дипломат.

Нагадаємо, 4 травня німецькі ЗМІ повідомили, що в аеропорту Франкфурта-на-Майні п'яний український міністр із сином влаштували бійку з правоохоронцями.

12 травня Луценко подав на розгляд Верховної ради заяву про відставку з посади міністра внутрішніх справ.

15 травня Верховна рада прийняла постанову звернутися до уряду для вирішення питання про усунення міністра внутрішніх справ Луценка від виконання службових обов`язків на час проведення розслідування подій.

Голова МВС Юрій Луценко заявив, що німецька прокуратура закрила провадження у справі проти нього та його сина щодо інциденту в аеропорту.

Читайте також:

Працівникам Lufthansa заборонили розповідати про бійку Луценка

Луценко не вважає себе винним. Він лише випив пива й голосно сміявся

Німецька прокуратура закрила справу проти Луценка

Влада намагалася приховати інцидент з Луценком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: