Німеччина погодилася видати Україні соратника Черновецького

Поки що точна дата екстрадиції не відома, але рішення про це вже прийнято судом німецького міста Вайнштрассе.

Суд німецького міста Вайнштрассе ухвалив рішення про екстрадицію глави земельної комісії Київради Олексія Євлаха. Про це заявила його дружина Валентина.

"Поки що точна дата екстрадиції мені не відома, як і адвокатам Олексія. Але рішення про це вже прийнято німецьким правосуддям", - розповіла вона газеті "Сегодня".

За її словами, зараз її чоловік знаходиться у СІЗО Вайнштрассе, а не у в'язниці для нелегалів, як говорили раніше.

"Олексій у СІЗО. І якщо можна так сказати про в'язницю, умови там нормальні. У камері він не один, і користуватися телефоном, інтернетом і телевізором йому заборонено. Але претензій до німецької влади з приводу умов його утримання в мене немає", - повідомила жінка.

Вона підкреслила, що за весь цей час бачилася з чоловіком не часто. "Побачення дозволені два рази на місяць по півгодини, і лише останнього разу ми спілкувалися годину. Ми говорили лише про сімейні справи", - розповіла Валентина.

Нагадаємо, Євлаха затримали в Німеччині 11 січня. Він перебував у міжнародному розшуку й був затриманий на підставі рішення Печерського суду. Депутата його обвинувачують у злочині, що завдав шкоди на суму 10 мільйонів грн. Слідство вважає, що Євлах - один з учасників корупційних земельних схем у Київраді.

Читайте також:

Затриманий голова земельної комісії Київради сидить в одиночній камері з поличкою для книг

У Німеччині затримали голову земельної комісії Київради

Соратник Черновецького повернеться в Україну з німецької в'язниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: