Німеччина порадила Україні надовго забути про членство у НАТО

Посол ФРН при цьому наголошує, що в українському суспільстві все має проходити так, ніби вже завтра країна вступить до Альянсу.

Надзвичайний і повноважний посол ФРН в Україні Ганс-Юрген Гаймзьот стверджує, що вступ України до НАТО наразі є неактуальною темою.

"Існує низка спільних проектів, однак ця тема зараз неактуальна", – зазначив він 6 жовтня під час прес-конференції у Львові.

"В Бухаресті всі члени НАТО сказали, що Україна стане членом Альянсу. Проте всі зійшлись на тому, що ще не настав такий час. Та це не означає, що Бухарест був вирішальний у цьому питанні", – сказав дипломат.

Посол ФРН зазначив, що у квітні 2009 року НАТО постановило почати роботу над втіленням нової стратегії. Зокрема, в контексті нової стратегії обговорюватиметься і питання нових членів.

Разом з тим, посол ФРН додав, що в українському суспільстві все має проходити так, ніби вже завтра країна вступить до Альянсу. "Адже кінцева мета – не вступ до НАТО, а модернізація України", – додав Гаймзьот.

Нагадаємо, 23 вересня генсек НАТО Андерс фог Расмуссен ще раз підтвердив, що Грузія та Україна можуть стати членами Альянсу, якщо задовольнятимуть всім необхідним критеріям. А президент України Віктор Ющенко під час свого візиту до США заявив, що "членство України в НАТО і українська незалежність - це синоніми".

Читайте також:

Пентагон: Україна сама створює собі перешкоди на шляху до НАТО

В НАТО нагадали Україні і Грузії де їх місце

НАТО не приноситиме Україну у жертву Москві

Росія вмовляє НАТО не брати до себе Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: