Німеччина та Франція готують норму для швидкого призупинення безвізового режиму - ЗМІ

Причиною цього стало побоювання щодо швидкого та "пакетного" надання безвізового режиму Грузії, Україні та Косову, що може погіршити безпекову ситуацію.

Німеччина та Франція розробляють норму про швидке призупинення безвізового режиму.

До таких заходів вирішили вдатися через побоювання ФРН зростанням рівня злочинності після скасування віз для Грузії, України і Косова, повідомляє DW з посиланням на публікацію у німецькій газеті Die Welt.

Згідно з нормою, окремі країни Євросоюзу зможуть призупиняти безвізовий режим. Причиною цього стало побоювання щодо швидкого та "пакетного" надання безвізового режиму Грузії, Україні та Косову, що погіршить безпекову ситуацію.

Міністр внутрішніх справ Німеччини Томас де Мезьєр, заявив, що транснаціональні злочинні групи скоюють квартирні крадіжки зі зломом, яких стає дедалі більше.

Видання також наголошує, що Грузія має значну проблему з організованою злочинністю.

Нагадаємо, раніше в ЄС, за наполяганням Берліна та Парижа, відклали рішення щодо скасування візового режиму для Грузії.

Таким чином, Рада ЄС з юстиції та внутрішніх справ найближчого тижня не планує схвалювати скасування віз для зазначених країн, як це планувалося раніше.

Наприкінці тижня представники ключових гравців ЄС – Франції та Німеччини – зробили різкі заяви про те, що безвізовий режим для України – не питання найближчих місяців. Офіційно пояснюють тим, що Європа хоче захиститися від мігрантів і запровадити механізм, який зупинятиме дію безвізового режиму, якщо країна своїх зобов'язань перед ЄС не виконує. Ідеться, кажуть знавці, насамперед про міграцію з Туреччини. Чому до її проблем прив'язали й Україну, точно не розшифровують.

У Києві таку політику ЄС уже назвали подвійними стандартами.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: