Німеччина видала Україні викрадачів картини Караваджо

Три українці, імена яких не називаються, були під конвоєм відправлені в Україну рейсом Берлін-Київ. В Україні їх передали прокуратурі.

Влада Німеччини видала України трьох викрадачів картини Караваджо. Про це повідомляється на офіційному сайті Генпрокуратури.

Три українці, імена яких не називаються, були під конвоєм відправлені в Україну рейсом Берлін-Київ і зустрінуті в аеропорту співробітниками прокуратури. Влада також звинувачує їх у скоєнні інших злочинів.

Картина Караваджо "Взяття Христа під варту, або Поцілунок Іуди" була викрадена з музею в Одесі 31 липня 2008 року. Як з'ясувалося згодом, музей практично не охоронявся. Після викрадення низка експертів заявили, що картина є копією, а оригінал зберігається в Дубліні.

За іншою інформацією, українська робота Караваджо є одним з варіантів відомого сюжету і була написана раніше, ніж більш відоме полотно з Дубліна. Приблизна вартість картини оцінювалася в 100 мільйонів доларів.

25 червня 2010 в Німеччині були затримані троє українців і один росіянин, які намагалися продати картину. У них було виявлено та викрадене полотно. 30 липня картина Караваджо, яка виявилася сильно пошкоджена викрадачами, була передана владою Німеччини України.

Читайте також:

У викраденні картини Караваджо зізнались київські бандити

Янукович привіз до України викрадений "Поцілунок Іуди"

Викрадена в Одесі картина виявилася копією Караваджо

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: