Німеччина виділить Україні 35 млн євро для адаптації до змін клімату

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це велике досягнення та виклик для усієї екологічної спільноти України, що спрямує економіку до зеленого зростання" - заявив Семерак.

Німеччина надасть Україні фінансову допомогу на 35 мільйонів євро на протидію та адаптацію до зміни клімату.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів,  - пише Українська правда.

За словами міністра екології Остапа Семерака, кошти будуть використані за 4 пріоритетними напрямками.

"Мінприроди успішно завершило перемовний процес із Федеральним міністерством Німеччини щодо надання допомоги в розмірі 35 мільйонів євро.

Це велике досягнення та виклик для усієї екологічної спільноти України, що спрямує економіку до зеленого зростання" - заявив Семерак.

"Проекти, які будуть фінансуватися, мають орієнтуватися на виконання Паризької угоди, національно визначених внесків, включати аспект міжнародної співпраці у контексті протидії зміні клімату в акваторії Чорного моря та сприяти розвитку відновлюваної енергетики, в тому числі - використання енергії біомаси на заміну викопним джерелам енергії", - зазначили у міністерстві.

 

У відомстві нагадали, що двостороннє співробітництво між Україною та Німеччиною в рамках Міжнародної кліматичної ініціативи почалося в 2008 році.

Фотогалерея Планета у небезпеці: у Брюсселі десятки тисяч людей вийшли на марш захисту клімату (9 фото)

За цей час Україна стала одним із ключових партнерів ініціативи, розпочавши 14 проектів, 10 із них загальним бюджетом 19 млн євро "вже успішно завершені".

ВідеоУнаслідок зміни клімату з обличчя Землі можуть зникнути назавжди трюфелі, банани і чай

Внаслідок змін клімату, які нині переживає Земля, деякі популярні продукти - під загрозою зникнення. Доведеться відвикати від бананів, чаю і делікатесних трюфелів. І це справжня кулінарна катастрофа. Останні дослідження показали, що спека, посуха, лісові пожежі, які винищують усе живе останнім часом, можуть виявитися фатальними для найдорожчих чорних трюфелів.

Унаслідок зміни клімату з обличчя Землі можуть зникнути назавжди трюфелі, банани і чай

Нагадаємо, що раніше вчені з Нідерландів підрахували, коли кліматичні зміни планети стануть незворотними

Залиште свій коментар

Вибір редакції