Німеччина вступилася за Тимошенко: її переслідування закриє шлях до ЄС

Державний міністр в МЗС Німеччини Вернер Хойер критично налаштований по відношенню до слідства, яке ведеться проти колишніх членів українського уряду.

 Державний міністр в Міністерстві закордонних справ Німеччини Вернер Хойер вважає, що переслідування нинішньою владою членів уряду Юлії Тимошенко може стати серйозною перешкодою на шляху України до Європейського союзу.

За словами народного депутата Володимира Ар’єва, про це йдеться у прес-релізі Міністерства закордонних справ Німеччини від 4 січня 2011 року, який він одержав з посольства ФРН в Україні.

Держміністр Хойер критично налаштований по відношенню до слідства, яке ведеться проти колишніх членів українського уряду, зазначається у повідомленні.

"Генеральна прокуратура України з початку 2010 року висуває все нові звинувачення проти колишніх членів уряду екс-прем`єр-міністра Юлії Тимошенко. Ці посадовці, в тому числі і сама Тимошенко, звинувачуються в зловживанні службовим становищем", - додав він.

Хойер нагадав, що колишній прем`єр-міністр через звинувачення в нецільовому використанні державних коштів з 20 грудня 2010 року не має права виїжджати з Києва.

"Заслуговує похвали мета президента Віктора Януковича привести Україну в ЄС і на цьому шляху посилено боротися з корупцією у власній країні. Проте прізвища тих, проти кого у зв`язку з цим висунуті звинувачення, створюють враження, що українська юстиція цілеспрямовано і політично налаштована проти колишніх членів уряду Тимошенко", - зазначив держміністр.

За його словами, якщо таке враження зміцниться, це може стати серйозною перешкодою на шляху Києва до зближення з ЄС.

Як відомо, Тимошенко було пред'явлено обвинувачення в тому, що вона на посаді прем'єра "діючи умисно, з особистих інтересів" прийняла рішення "щодо використання частини коштів, які надійшли від продажу квот на викиди парникових газів та мали цільове призначення, на покриття видатків Держбюджету, передусім зобов'язань із виплати пенсій".

17 січня Генпрокуратура поновила досудове слідство у кримінальній справі, порушеній проти Тимошенко.

Нагадаємо, Новий 2011 рік за ґратами зустріли 8 соратників Тимошенко

Читайте також:

Тимошенко викликали до ГПУ, щоб вона "не організувала рух опору"

Тимошенко: Янукович не дочекається, щоб я втекла з країни

Тимошенко: Могильов залякує людей, щоб не пускати на мітинги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: