Німеччина заступилася за Луценка і погрожує погіршенням стосунків

Німеччина вимагає перевести Луценка в лікарню.

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко має право на чесний процес і повинен бути якомога швидше переправлений до лікарні.

Про це в п'ятницю в Берліні заявив статс-секретар МЗС Німеччини Вернер Хойер.

"Це більш важливо у зв'язку з тим, що перебування його в цій в'язниці не відповідає тяжкості пред'явленого йому обвинувачення", - додав дипломат.

Хойер підкреслив, що уряд Німеччини, як і раніше стурбований процесами проти багатьох високопоставлених функціонерів колишнього українського уряду, серед яких і екс-прем'єр Юлія Тимошенко.

"Уряд наполегливо вимагає від України збереження принципів правової держави і наголошує, що продовження цих процесів може вплинути на білатеральні стосунки і на відносини України з Європейським Союзом", - сказав представник МЗС Німеччини.

Як відомо, Луценко звинувачується у привласненні державного майна й використанні свого службового становища в особистих цілях.

Судовий процес триває з травня 2011 року.

Згідно з медичним висновком, він хворий на цироз печінки, є небезпека виникнення у нього на цьому ґрунті онкологічного захворювання.

За рішенням судді від 19.9.2011, переведення в лікарню не було дозволено.

Нагадаємо, у середу Луценко назвав прізвища причетних до його "посадки". Луценко впевнений, що вказівку на його арешт дав безпосередньо президент Віктор Янукович.

Читайте також:

Тюремники обіцяють вилікувати Луценка в межах СІЗО

Хворий Луценко на суді виглядає живчиком

Луценко назвав прізвища причетних до його "посадки"

Через жарт Луценка про маразм прокурорів суддя ледь не вигнав всіх із зали суду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: