Німеччина збирається спростити процедуру видачі віз для українців

Німеччина має намір скасувати візові співбесіди через VFS для українців, які використовують більш ніж 2 шенгенські візи на рік.

Німеччина має намір скасувати візові співбесіди для українців, які використовують не менш ніж 2 шенгенські візи на рік або мають одно- або багаторічну візу, які оформлюють візи через посередницьку компанію VFS Global.

Про це на прес-конференції повідомив посол Німеччини в Україні Ганс Юрген Гаймзет.

Зі слів посла, таким особам більше не потрібно буде проходити співбесіду у разі, якщо вони подадуть свої заяви особисто або через уповноважену особу в один із центрів прийому візових заяв, що розташовані у Донецьку, Києві, Львові й Одесі.

Після обробки заяви паспорт буде висланий додому заявнику.

"Ми бачимо очевидні плюси для українців у цій процедурі. Ті, хто часто подорожує, заощадять час, гроші й зможуть скористатися зручним сервісом", - сказав посол.

Він також зазначив, що заявникам необхідно буде оплатити послуги компанії VFS, сума яких становить 25,2 євро й додатково 50 гривень, якщо заявник хоче одержати свій паспорт поштою.

Посол підкреслив, що користування послугами компанії є добровільним, у випадку, якщо заявник хоче особисто подати заявку через посольство й пройти співбесіду, він зможе це зробити.

Посол також уточнив, що з 30 травня вікна з прийому заяв від часто подорожуючих заявників, які до цього часу працювали у візовому відділенні посольства по вул. Богдана Хмельницького, 25, будуть закриті.

Зі слів Гаймзета, скористатися послугами VFS українці зможуть у Львові з 27 травня, в Одесі - з 31 травня, у Києві - з 3 червня й у Донецьку орієнтовно через 3-4 тижні.

Він також зазначив, що компанія має досвід діяльності на цьому ринку з посольствами Франції, Фінляндії, Нідерландів, Данії й Іспанії.

За даними прес-служби посольства Німеччини в Україні, раніше фірма VFS здійснювала прийом документів лише для проходження співбесіди й призначала дату співбесіди.

Як повідомлялось, на початку 2007 року посольства Бельгії, Нідерландів і Німеччини в Україні почали видавати візи через посередницьку компанію VFS Global.

VFS, створена в 2001 році в Індії, співробітничає з 18 дипломатичними місіями в 39 країнах світу.

За даними сайту VFS, компанія в Україні співробітничає також з посольствами Великобританії, Іспанії й Італії.

Читайте також:

Македонія тимчасово ввела безвізовий режим для українців

Польща скасує візи для учасників гей-параду з України

Країни Шенгенської зони подвоїли для українців вартість віз

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: