Німецька поліція стверджує, що перед Луценком не вибачалася

Віце-президент земельного управління поліції Ґюнтер Гефнер не вибачався перед Луценком.

У Міністерстві внутрішніх справ федеральної землі Гессен спростували заяву міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка про офіційні вибачення на його адресу.

"Віце-президент земельного управління поліції Ґюнтер Гефнер не вибачався перед Луценком", - сказав речник МВС землі Гессен Міхаель Бусер.

За його словами, для вибачень не було жодних підстав.

Як пояснив Бусер, віце-президент земельної поліції прибув у відділок до Луценка виключно для з'ясування обставин інциденту, "оскільки цього від Гефнера вимагав службовий обов'язок".

Нагадаємо, 12 травня Юрій Луценко заявив, що після інциденту в аеропорту Франкфурта перед ним офіційно вибачався "начальник поліції землі Гессен пан Гефнер", і сторони погодилися з тим, що інцидент вичерпано.

Але наступного дня, за словами українського міністра, "жовта преса Німеччини розпочала низку неправдивих публікацій, які зі спеціальними купюрами були передруковані в українських ЗМІ".

Цю серію публікацій Луценко вважає спровокованою опозиційними до нього силами всередині України.

Водночас, відповідаючи на запитання щодо ролі алкоголю в інциденті, міністр заявив, що "випив перед за обідом келих пива".

За даними німецьких журналістів та поліції ФРН 4 травня п'яний Луценко з сином влаштували бійку з правоохоронцями аеропорту Франкфурта-на-Майні.

В МВС України спростовують інформацію про інцидент. У відомстві заявили, що "жодної п'яної бійки" не було.

Читайте також:

Луценко подав заяву про відставку

Ющенко: Луценко зіпсував репутацію України

БЮТ не голосуватиме за відставку Луценка. Вимагають доказів

У Німеччині Луценка тепер вважають небажаним гостем
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: