Німецька поліція відмовилася говорити з Шуфричем про Луценка

Роботу слідчої комісії щодо німецької бійки міністра зірвано з ініціативи поліції Франкфурта.

Народний депутат від Партії регіонів Нестор Шуфрич скасував свій візит до німецького Франкфурта-на-Майні. Туди він мав летіти, щоб з'ясувати обставини сутички міністра внутрішніх справ Юрія Луценка з поліцією аеропорту цього міста.

Шуфрич, нагадаємо, є головою однієї з двох тимчасових слідчих комісій, створених парламентом для розслідування інциденту з Луценком. Крім комісії Шуфрича, у ВР створена інша, під керівництвом БЮТівця Романа Забзалюка.

За словами члена комісії Шуфрича, регіонала Михайла Чечетова, візиту його перешкодили організаційні проблеми.

"Поїздка має бути максимально продуктивною. Потрібно не просто полетіти подивитися на місце, де були бійка і п'янка, пляшку пошукати, а конкретно поговорити зі стюардесою, яку ображали, з поліцейськими, які надівали наручники, з суддею - про те, чому таке рішення приймалося... І якщо полетіти туди без узгоджень, то можна затриматися там на місяць", - пояснив Чечетов.

Втім, за іншою інформацією, відмова від візиту пов'язана з тим, що представники прокуратури при Земельному суді Франкфурта-на-Майні відмовилися спілкуватися з Шуфричем.

Про це, зокрема, йдеться в листі прокурора Клауде на ім'я генерального консула України у Франкфурті-на-Майні Олександра Новоселова. "В рамках переговорів, про які ви просили, тимчасовій слідчій комісії не може бути надано якої-небудь додаткової інформації щодо вищезазначених подій (інциденту в аеропорту - ред.), окрім тієї, яка вже була надіслана до генерального консульства", - йдеться в цьому листі.

"Виходячи з цього, прошу вашого розуміння відносно того, що я не маю можливості погодитися на цю зустріч", - також відзначає німецький прокурор.

Раніше Франкфуртська прокуратура передала в українське генконсульство два документи - відмови в порушенні справи і проведенні розслідування відносно Юрія Луценка та його сина Олександра.

Нагадаємо, 27 травня Кабінет міністрів повернув відстороненого через сутичку в німецькому аеропорту Луценка на посаду міністра внутрішніх справ.

Це рішення було ухвалене з огляду на доведений факт того, що в аеропорту Франкфурта Луценко не був у стані алкогольного сп'яніння. Також було взято до уваги виграш судової справи в газети Bild, яка написала про інцидент, сином Луценка Олександром.

За інформацією ЗМІ та німецької поліції, 4 травня в аеропорту Франкфурта-на-Майні Луценко разом зі своїм сином побилися з поліцейськими.

За початковою інформацією німецьких журналістів, під час сутички український міністр обзивав своїх німецьких колег "нацистськими свинями", плював правоохоронцям в обличчя, бив по ногах, до крові роздряпав їм руки.

Читайте також

Шуфрич їде до Німеччини з'ясовувати, що там накоїв Луценко

Луценко повернувся до виконання службових обов'язків

Брат Луценка: статтю в Bild замовили українці

У Луценка немає претензій до Німеччини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: