Німецька прокуратура відмовилася розслідувати справу проти Луценка

Адвокат Юрія Луценка повідомив, що проти міністра у Німеччині не виявили достатньо доказів для провадження кримінальної справи. Втім, відмова не є остаточною.

Лист адвоката Левінського Юрію Луценку
Українська правда
Лист адвоката Левінського до Юрія Луценка
Прокуратура при земельному суді міста Франкфурт-на-Майні відмовила в проведенні попереднього розслідування щодо Юрія Луценка, оскільки не знайшла достатніх підстав і доказів для цього.

Це випливає з листа адвоката Луценка у Німеччині Геннадія Левінського, повідомляє "Українська правда".

Адвокат посилається на статтю 170 Кримінально-процесуального кодексу Німеччини, на підставі чого прокуратура відмовила у проведенні попереднього розслідування стосовно Луценка.

За цією статтею, прокуратура припиняє/призупиняє провадження у справі, якщо у результаті розслідування немає достатніх підстав для пред’явлення обвинувачення. Наприклад, мова йде про випадки, коли щодо підозрюваного неможливо розслідувати або недостатньо доказів, щоб винести вирок.

Припинення не є остаточним. Розслідування може бути поновлено, якщо, наприклад, з'являться нові докази.

За Кримінально-процесуальним кодексом Німеччини, прокуратура складає звинувачувальний висновок і направляє його до суду, який приймає рішення про відкриття провадження. У випадку з Луценком до цього не дійшло.

Переклад листа

Панові
Юрію Луценку
Міністерство внутрішніх справ України
Адвоката Геннадія Левінського
зареєстрованого перекладача російської та української мови

Юрію Луценку
Інцидент у аеропорту м. Франкфурт-на-Майні, 4.05.2009

Шановний пане Луценко!
Щодо вказаного вище приводу повідомляю Вас про те, що прокуратура при земельному суді міста Франкфурт-на-Майні після вивчення змістовних та правових питань відповідно до абзацу 2 § 152, § 170 Кримінально-процесуального кодексу Німеччини рішенням від 14 травня 2009 року відмовила у проведенні попереднього розслідування стосовно вас.

Мені надане відповідне рішення, підписане прокурором Клауде. Про нього буде повідомлено генеральному консульству України у Франкфурті-на-Майні.

Стосовно вашого сина Олександра прокуратура міста Франкфурт-на-Майні 14 травня припинила проведення попереднього розслідування. Це підтвердив у телефонній розмові прокурор Клауде.

Готовий відповісти на Ваші запитання з вказаного приводу.
З повагою
Адвокат Левінський

Нагадаємо, сьогодні, 18 травня, Юрій Луценко був офіційно відсторонений з посади міністра внутрішніх справ на час розслідування його інциденту з німецькою поліцією в аеропорту Франкфурта.

Читайте також:

Луценка відсторонили від посади голови МВС

Луценко розповів, як німці "хрюкали" йому в обличчя

У Німеччині Луценку висунули звинувачення за чотирма статтями

Луценко нагадав німецькій поліції про Гітлер-югенд і 1945 рік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: