Німецька вівчарка загризла на смерть восьмирічну дівчинку

У Києві німецька вівчарка загрзла на смерть восьмирічну дівчинку на очах інших дітей.

Німецька вівчарка загризла на смерть восьмирічну дівчинку на очах інших дітей. Трагедія сталася у Києві. Лікарі 4 години рятували життя потерпілої, та нічого вдіяти не змогли.

Восьмирічна Даринка Лаврова проходила повз сусідські ворота, коли з хвіртки на неї вистрибнула вівчарка та кинулася у горло. Старша сестричка марно намагалася відігнати собаку. Мати знайшла Дарину вже непритомною.

Дитина довго чекала на швидку, її привезли в одну лікарню, потім направили у спеціалізовану. Дівчинка померла на операційному столі.

Собака-вбивця тепер сидить у вольєрі, його господарі не виходять на вулицю. Той самий пес рік тому напав на іншу дитину – Сашка Ігдала. Хлопчику наклали 45 швів, три тижні він провів у лікарні.

Сусіди вимагали у господарів собаки приспати його, та вони категорично відмовилися.

Згідно процесуального кодексу, протягом 10 діб правоохоронці вивчатимуть ситуацію, а потім або вирішуватимуть, чи порушувати, чи відмовляти в порушенні кримінальної справи.

Якщо правоохоронці не покарають винних, сусіди обіцяють вчинити самосуд.

 

До 1997 року в Київ не можна було ввозити 13 порід собак, яких вважають надто агресивними. Серед них американський піт-бультер’єр, грецька вівчарка, гірська гонча, супердог. Потім цю заборону скасували - вона виявилася неефективною. Німецька вівчарка у цей список не входила, натомість досвідчені собачники переконують, що з такою собакою потрібно багато працювати, щоб вона була слухняною та дисциплінованою.

Докладніше про жахливий випадок нападу собаки на дитину дивіться у сюжеті ТСН.

 

 

Читайте також:

Через жорстокість батьків 5-річну доньку виховували собаки

Жінка вбила сусідського собаку, щоб поїсти з друзями шашликів

У Запоріжжі жінка скинула трирічну дочку з 40-метрового мосту

На Львівщині після щеплення померло 5-місячне немовля

ВідеоВівчарка загризла дівчинку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: