Німецькі поліцейські подали скаргу за порівняння їх з інтернет-гестапо

Представники союзу співробітників карного розшуку Німеччини (BDK) подали скаргу на члена ліберальної Вільної демократичної партії.

Представники союзу співробітників карного розшуку Німеччини (BDK) подали скаргу на члена ліберальної Вільної демократичної партії (ВДП) Тобіаса Хуха (Tobias Huch), порівняв їх з гестапо, повідомляє DPA.

Інцидент стався в суботу, 24 квітня, в ході партійної конференції ВДП в Кельні. Члени спілки співробітників карного розшуку організували невеликий пікет на знак протесту проти проведеної входять в уряд лібералами політики в області безпеки.

Учасники пікету, зокрема, протестували проти ініційованого лібералами зі СВДП заборони на піврічне віддалене зберігання провайдерами даних про інформаційний обмін користувачів, яке було остаточно схвалено конституційним судом у березні 2010 року.

Крім того, поліцейські вимагали створення "Kripo 2.0" ("Кримінальна поліція 2.0") за аналогією з перетворений Мережа концепцією Web 2.0, іншими словами - закликали політиків звернути увагу на поліпшення технічної підготовки і оснащення кримінальної поліції Німеччини для боротьби зі злочинністю в інтернеті.

Присутній на конференції бізнесмен і фахівець в області IT-технологій Тобіас Хух, який здобув популярність як захисник "мережевих свобод", написав з цього приводу в Twitter, що "BDK вимагає створення гестапо 2.0 і відновлення дії закону про піврічної зберіганні даних про інформаційний обмін абонентів" .

Голова союзу співробітників кримінальної поліції Клаус Янсен заявив, що подібного роду порівняння є "неприйнятним". "Дозволяти собі подібного роду образи, прирівнюючи BDK до гестапо, а його вимоги називаючи нацистськими, лежить за межею політично дозволеного і є правопорушенням, що підлягає покаранню", - відзначив Янсен.

Скарга BDK була спрямована на розгляд управління кримінальної поліції землі Північний Рейн-Вестфалія в Дюссельдорфі. Члени ВДП між тим заявили, що Тобіас Хух був присутній на партійній конференції не як делегат, а як простий глядач. Сам Хух зазначив, що його висловлювання носила емоційний і полемічний характер і було викликане тим, що близько 200 демонстрантів BDK обсвистали і вилаяли його на підході до залу засідань, обізвавши "кретином" і "свинею". 

Читайте також:

Новий список 10 найжорстокіших нацистів очолив 95-річний доктор

Від Держдуми вимагають схвалити пакт Молотова-Ріббентропа

У Німеччині оприлюднили листи німців до Гітлера: він отримав їх цілу вантажівку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: