Німецькому та польському міністрам не давали зустрітися з Тимошенко

Польські журналісти звинуватили Ющенка в перешкоджанні зустрічі голів МЗС Польщі та Німеччини з українським прем'єром.

В Україні намагалися не допустити зустрічі глав міністерств закордонних справ Польщі Радослава Сікорського та Німеччини Франка-Вальтера Штайнмаєра з прем’єр-міністром Юлією Тимошенко.

Як пише Gazeta Wyborcza, міністри після прибуття до Києва 17 червня несподівано дізналися, що зустріч з президентом Віктором Ющенком, яка була запланована першою в програмі їх візиту, відбудеться на годину пізніше.

Тому міністрів завезли на екскурсію до Києво-Печерської лаври, яка не була запланована програмою візиту.

За даними газети, коли відвідини Лаври почали затягуватись, міністри зрозуміли, що їм може не вистачити часу на зустріч з Тимошенко, а представники українського МЗС, які їх супроводжували, прямо запропонували відмінити зустріч з прем’єром.

"Президент України вводив в оману глав МЗС Німеччини та Польщі напевне для того, аби вони не встигли зустрітись з прем’єром України", - відзначає газета.

За даними видання, коли глави МЗС заявили, що будуть змушені скоротити зустріч з Президентом, то Ющенко негайно знайшов час для того, аби їх прийняти.

Представники української влади намагалися відкласти приїзд польського та німецького міністрів до України, й візит відбувся лише завдяки наполегливості німецької сторони, відзначила газета.

"З Києва ми радше отримували сигнали, аби його (візит) відкласти", - сказав газеті дипломат.

Згідно з програмою візиту глав МЗС Польщі та Німеччини, зустріч з Ющенком мала відбутися об 11.30.

Зустріч з Тимошенко була запланована на 16.00, і після неї міністри мали ще провести зустріч з народним депутатом та одним із кандидатів на посаду президента України Арсенієм Яценюком. На кожну із зустрічей було зарезервовано близько години.

Поки що коментарів від МЗС Польщі немає.

Водночас, в МЗС України не захотіли коментувати цю авторську газетну публікацію.

А в Посольстві Польщі в Україні повідомили, що всі передбачені програмою візиту заходи відбулися, і зауважили, що їм невідомо, чому польський кореспондент зробив такі висновки, оскільки зустріч глав МЗС Німеччини та Польщі з Тимошенко була запланована на 16.00 і о цій же годині розпочалася. В Посольстві порадили звернутися до автора статті.

Читайте також:

Тимошенко закрила в себе губернаторів і вимагає гроші

Скандал в уряді: Тимошенко не дасть грошей на "Олімпійський"

Черномирдін: Тимошенко повинна носити штани

У Тимошенко не заперечують проти виборів 17 січня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: