Нинішня українська влада нездатна вирішити проблему Донбасу – Путін

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Водночас, Москва готова домовлятися із будь-якою владою.

Президент Росії Володимир Путін заявив, що чинна українська влада нездатна вирішити проблему окупованих територій Донбасу.

Про це він заявив під час виступу на саміті Східноазійського саміту, передає ТАСС.

"Ми, проте, вважаємо, що іншого шляху немає, і все одно доведеться домовлятися. Сподіваюся, що люди, які очолять країну в майбутньому, хто б це не був, ... дійдуть висновку про те, що іншого шляху, крім мирного, не існує, і потрібно виконувати Мінські угоди", - заявив Путін.

Він також зазначив, що Москва готова домовлятися щодо Донбасу із будь-якою владою, яка буде в Україні після виборів 2019 року.

Що стосується незаконних "виборів" в "Л/ДНР", то російський президент вважає, що Захід має засуджувати не їх, а "політичні вбивства, які там відбуваються".

"Цим викликана реакція людей, які там проживають. А що думали ті, хто організовує подібні злочини? Звичайно, (вибори - ред.) були неминучі"", - заявив він.

Крім цього, Путін пояснив, чому не відбувається обмін в’язнів "всіх на всіх" між Україною та окупованими територіями Донбасу.

"Але, на жаль, відбувається щось інше: справа в тому, що українська влада оголошує частину людей, які утримуються в київських тюрмах, в різних установах і просто без суду утримують, їх оголошують кримінальними злочинцями, які піддадуться процедурі кримінального переслідування в рамках чинного в Україні закону. Вони виводяться за рамки кількості обмінюваних осіб", - розповів російський президент.

Нагадаємо, напередодні лідер проросійського руху "Український вибір", голова політради партії "За життя" та кум президента РФ Володимира Путіна Віктор Медведчук заявив, щоб "повернути Донбас в Україну і Україну на Донбас", необхідні "політична воля української влади" і "прямий діалог із Донецьком, із Луганськом, і з Москвою".

ВідеоПутін запровадив економічні санкції проти України

Володимир Путін запровадив економічні санкції проти України. Відповідний указ опублікований на сайті президента. Мовляв, із метою захисту національних інтересів. Рішення Москва прийняла у відповідь на антиросійські санкції, прийняті Києвом. У Кремлі ці дії назвали такими, що протирічать міжнародному праву. 

Путін запровадив економічні санкції проти України

Залиште свій коментар

Вибір редакції