Ніяких документів не підписував. Заступник Полторака відхрестився від участі у злочинній схемі

Павловський стверджує, що всі умови закупівлі були узгоджені.

Затриманий за підозрою у корупційних діях заступник міністра оборони Ігор Павловський заперечив, що причетний до схеми з розкрадання коштів

Високопосадовець наголосив, що не ставив свій підпис під документами.

"Я ніяких документів на пальне не підписував, і пальне було куплене за найнижчою ціною. З цією компанією, про яку всі пишуть я не знайомий, ніколи з ними не зустрічався", — наводить "Громадське" його цитату.

Заступник міністра Степана Полторака додав, що купляли паливо за найнижчою вартістю.

"Це питання заказного розстрілу якогось: купили дешевше всіх, той же Гулєвич (директор Департаменту держзакупівель Володимир Гулєвич - Ред.) збирав документи, узгодивши з усіма. І тепер, купивши по найдешевшій ціні в Україні, ми за це — злочинне угрупування", — додав він.

Солом’янський суд Києва сьогодні, 12 жовтня, має обрати для Павловського запобіжний захід. Обвинувачення вимагатиме для заступника міністра оборони арешт із заставою 75 млн.

Нагадуємо, 11 жовтня 2017 року детективи НАБ України під процесуальним керівництвом прокурорів САП здійснили низку обшуків, в результаті яких за підозрою у причетності до злочину під час закупівлі палива затримали двох посадовців Міноборони. Досудове розслідування за цими фактами детективи НАБУ розпочали у вересні 2016 року. 

Затримані були заступник міністра оборони Степана Полторака Ігор Павловський та директор Департаменту держзакупівель Володимир Гулєвич.  Слідством було встановлено, що співробітники Міністерства оборони України за попередньою змовою з представниками комерційного підприємства домовилися про закупівлю пального за безпідставно завищеною  ціною, що призвело до розтрати державних коштів у сумі понад 149 мільйонів гривень.    

Загалом у справі оголошено підозру чотирьом особам.

ВідеоДо Солом'янського суду почали з'їжджатись колеги затриманих працівників Міноборони

 

Залиште свій коментар