Низький рівень доходів почав турбувати українців більше, ніж корупція – опитування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дві третини громадян називають ситуацію у країні напруженою.

Найбільш важливими проблемами в країні українці називають війну на Сході, низький рівень доходів та підвищення тарифів на комунальні послуги.

Про це йдеться у даних спільного соціологічного опитування центрів Разумкова та SOCIS, а також Київського міжнародного інституту соціології.

Так, на запитання, які проблеми наразі в країні є найважливішими, 59,9% українців назвали війну на Сході, 48,2% - низький рівень зарплат чи пенсій, а 42,6% - підвищення тарифів на комунальні послуги. Як найважливішу проблему корупцію назвали лише 22,3% опитаних.

Загалом же, лише 7,1% вважають нинішню ситуацію в країні стабільною, тоді як 23,5% називають її вибухонебезпечною, а 66,6% - напруженою.

Що стосується масових протестних акцій, то 55,9% не підтримують їхнє проведення нині в Україні, тоді як 25,8% підтримують, однак брати в них участі не збираються.

Крім того, якби найближчим часом відбувався б референдум за вступ України до ЄС та НАТО, то цю ідею підтримали б 58,1% та 46,3% відповідно.

Зазначимо, що на майбутніх парламентських виборах українці можуть провести до парламенту сім партій, а до другого туру президентських виборів мають шанс потрапити щонайменше сімох людей.

ВідеоУряд планує контролювати видатки та доходи українців

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції