НКРЕКП оштрафувала чотири облгази через завищені платіжки споживачам

Дата публікації
Перегляди
2035
Поділитись:
WhatsApp
Viber
НКРЕКП оштрафувала чотири облгази через завищені платіжки споживачам

Фото: pixabay.com

Нацкомісія також звернеться до Антимонопольного комітету щодо зловживання монопольним становищем облгазами.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, оштрафувала 4 облгази на загальну суму 3,4 млн гривень та зобов'язала їх зробити перерахунок усім споживачам до 18 квітня.

Про це у п'ятницю, 29 березня, пише "Укрінформ".

Як стало відомо, штрафи на суму 850 тис. грн отримали ПАТ "Запоріжгаз", ПАТ "Чернівцігаз", ПАТ "Чернігівгаз" та ПАТ "Львівгаз", які належать бізнесмену Дмитру Фірташу.

Згідно з рішенням, регулятор подасть звернення до Антимонопольного комітету України для проведення розслідування про зловживання монопольним становищем зазначеними компаніями.

"Компанія має виставляти рахунки побутовим споживачам виключно по показам лічильників споживачів. Що стосується обсягів газу для приведення до стандартних умов, це є складовою граничних обсягів технологічних витрат та втрат. Вони включені до тарифу на розподіл природного газу і вже сплачуються споживачем", - наголосила голова НКРЕКП Оксана Кривенко.

Як повідомлялося, раніше в "Нафтогазі" українцям порадили скаржитися на дивні платіжки до Нацкомісії з регулювання енергетики. Експерти ж розповіли, що переплату можливо повернути, але не готівкою, а наступною оплатою послуги. Для цього необхідно написати заяву й надати її постачальнику комунальної послуги та чекати на візит її представника. Він звірить дані лічильника й передасть інформацію про помилку самій компанії – постачальника, яка має переглянути суму в платіжці.

Деякі облгази у платіжках за газ додають коефіцієнт за транспортування палива

Деякі облгази у платіжках за газ додають коефіцієнт за транспортування палива

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2035
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація