Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На одному з курортів України туристку госпіталізували після укусу отруйного паука

На одному з курортів України туристку госпіталізували після укусу отруйного паука

Жінка наступила на комаху під час прогулянки босоніж.

У Херсонській області отруйний павук вкусив туристку з Києва, яка відвідувала "українські Мальдіви" – острів Джарилгач.

Про це повідомляє видання "Голос України".

Як зазначається, 32-річна жінка прибула до Скадовська, а звідти вирушила на острів і вирішила прогулятись босоніж по місцевому піску. Жінка не помітила павука і наступила на нього, одразу ж відчула різкий "вогненний" біль, який характерний для реакції на отруту комахи. Її довелося негайно евакуювати назад до Скадовська, де її доправили до районної лікарні. 

В Херсонській області щоліта  фіксують по кілька атак отруйних павуків на людей. Причому здебільшого люди страждають внаслідок власної необережності. Часом каракурти можуть пробиратися до осель, курортних будиночків та господарчих будівель, тож вхідні двері й вікна в них треба захищати протимоскітною сіткою.

Держслужба з надзвичайних ситуацій в Херсонській області відзначає, що небезпека павука для людини дуже залежить від віку останньої. Більш вразливим для отрути є організм літніх людей і маленьких дітей. Незалежно від тяжкості стану всі постраждалі від укусу павука підлягають обов'язковій госпіталізації.

Рятувальники радять до прибуття лікарів покласти потерпілого і не дозволяти йому рухатися, вкушену кінцівку підняти і обкласти холодом. Полегшує стан пиття води кімнатної температури. Сироватка проти отрути каракурта існує, але вводити її потрібно під контролем лікаря.

Нагадаємо, що у Львові медики виявили в чоловіка небезпечну форму малярії. Нещодавно хворий повернувся з Уганди. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції