Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Рятувальники відселили близько 200 осіб.

У Монастириському районі Тернопільскої області затопило низку сіл. Там спостерігається значний підйом води у річці Дністер. Найбільше постраждали три населені пункти: села Устя Зелене, Коропець, Вістря.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС.

Зокрема, у с. Устя Зелене станом на ранок 25 червня вода перелилася через дамбу, яка призначена для захисту сільськогосподарських угідь. "Внаслідок розливу відбулося затоплення близько 500 гектарів. Із небезпечної зони відселено 57 мешканців", - розповіли рятувальники.

У селі Коропець відселено орієнтовно 107 осіб. "Підтоплено 42 приватних домогосподарств, 46 гектарів  сільськогосподарських  угідь, 42 господарські будівлі та 38 житлових будинків", - повідомили у ДСНС.

У селі Вістря відселено орієнтовно 12 мешканців. "Підтоплено 17 домогосподарств, 7 житлових будинків, 17 господарських будівель, 16 колодязів, 17 га сільськогосподарських угідь", - розповіли у відомстві. 

Як повідомляють місцеві ЗМІ, постраждалі люди переселилися до рідних, інші ночують у місцевих храмі та школі.

Нагадаємо, раніше в ДСНС повідомили, що в Україні очікується черговий паводок. Які області та міста може підтопити - дивіться тут

Залиште свій коментар

Вибір редакції