Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Нормальне явище": підозрюваний у вбивстві "Сармата" не розуміє обурення його відпочинком на морі

"Нормальне явище": підозрюваний у вбивстві "Сармата" не розуміє обурення його відпочинком на морі

Він зазначив, що усе законно, адже суд дав дозвіл.

Обвинувачений в організації вбивства ветерана бойових дій на сході Віталія Олешка на позивний "Сармат" Євген Бродський каже, що його відпочинок біля моря - нормальне явище.

Про це він розповів у коментарі hromadske.

"Я не розумію чому це викликало такий резонанс. Було звернення до суду, для оздоровлення та відпустки дітей — я маю малолітню дитину. Літо. Це нормальне явище. Суд розглянув, усе законно і дав на це дозвіл", — заявив Бродський і додав, що вважає себе невинним і буде доводити це у суді. 

"Тим більше, я вже понад рік перебуваю на нічному домашньому арешті. У денний час я пересуваюсь, займаюсь роботою. Жодного порушення з мого боку немає. Я хочу довести свою невинуватість, у чому я певен, і це все покаже час", — сказав Бродський.

Раніше Бердянський міськрайонний суд ухвалив рішення відпустити на п’ять днів на відпочинок Бродського, який перебуває під домашнім арештом. Побратими "Сармата" впевнені, що Бродський має на меті зустріч з іншими фігурантами справи, чотирьох з яких раніше суд відпустив з-під варти. Один з них, Михайло Сігіда, відбуває домашній арешт саме у Бердянську.

Залиште свій коментар

Вибір редакції