Носити маски в громадському транспорті доведеться щонайменше два роки – вірусологиня

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зокрема це обумовлено тим, що визначити пік коронавірусу в Україні буде доволі важко і тільки після закінчення епідемії.

З 11 травня карантинні обмеження в Україні поступово зніматимуть. За планом уряду метро, як і інший громадський транспорт, можуть відкрити лише на четвертому етапі виходу з карантину. 

Про те, як працюватиме метро в умовах пандемії розповіла лікарка столичного "Інституту епідеміології та вірусних хвороб Л.В. Громашевського" Алла Мироненко в ефірі ТК "Україна 24".

В Мінінфраструктури вважають, що транспортні перевезення здійснюватимуться з обов'язковими заходами безпеки: масками, температурним скринінгом та дезінфекціями. 

На думку вірусологині, маски в громадському транспорті треба буде носити щонайменше два роки. Зокрема це обумовлено тим, що визначити пік коронавірусу в Україні буде доволі важко і тільки після закінчення епідемії.

"Коли вона під час росту, то незрозуміло - вона припинена, стабілізується чи піде на спад. В умовах карантину може гострого піку і не бути, але в карантині не можна вічно жити", - наголосила лікарка.

Водночас, на думку Мироненко, це не означає, що не можна запускати метро, але потрібно, щоб пасажири і працівники стежили за дотриманням заходів безпеки.

Раніше повідомлялося, що міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що більшість людей зможуть користуватися громадським транспортом після 22 травня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції