Нова книга-розмальовка від авторів світового феномену та видавництва "Ранок"

В "Імаджиморфії" відбуваються абсолютно неочікувані перетворення звичних для нас об'єктів, вони вибухають дивовижними деталями, змушують фантазію працювати на повну.

Нарешті довгоочікувана новинка – "Імаджиморфія"! Це нова книга від автора світового феномену в світі розмальовок - "Аніморфії", бестселера за версією New York Times.

"Імаджиморфія" - розмальовка для абсолютно творчих особистостей. Вона для тих, хто в тренді. Ви шанувальник креативного арту, постійно щось замальовуєте в своєму скетчбуці та публікуєте в Instagram? Тоді ця книга саме для вас.

В "Імаджиморфії" відбуваються абсолютно неочікувані перетворення звичних для нас об'єктів, вони вибухають дивовижними деталями, змушують фантазію працювати на повну.

Розфарбовувати книгу можна в будь-який спосіб: кольоровими олівцями або ручками, фарбами або фломастерами. Також у книзі є сторінки з малюнками, які можна доповнити власноруч та відчути себе сучасним художником. Розфарбовуйте, домальовуйте  та надихайтеся з видавництвом "Ранок".

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів