Нова коаліція ліквідує Тендерну палату - Олійник

Демократична коаліція ініціює внесення змін до законодавства про державні закупівлі і позбавить Тендерну палату функцій контролю в цій сфері.

Петро Олійник
УНІАН
Львівський губернатор сподівається, що Тендерну палату буде ліквідовано.
Демократична коаліція у Верховній раді VI скликання ініціює внесення змін до законодавства про державні закупівлі і позбавить Тендерну палату України (ТПУ) як громадську організацію функцій контролю в цій сфері. Таку думку кореспондентові УНІАН висловив голова Львівської обласної державної адміністрації Петро Олійник.

"Я переконаний, що демократична більшість, яка буде створена у Верховній Раді, сформує демократичний уряд, що ліквідує Тендерну палату", - сказав він. При цьому губернатор зауважив, що таку ініціативу в парламенті нового скликання підтримають всі здорові політичні сили.


Як сказав Петро Олійник, на останньому засіданні Ради національної безпеки і оборони він запропонував винести на розгляд Конституційного суду питання про конституційність існування такого органу, як ТПУ.


Губернатор зауважив, що чинна система держзакупівель призводить до перевитрати державних коштів як мінімум на 15%. "Мільярди гривень служать групці людей, які приватизували публічні державні кошти і левову їх частину акумулюють на відповідних рахунках", - сказав Петро Олійник.


Як відомо, президент України Віктор Ющенко неодноразово заявляв про корумпованість чинного законодавства у сфері держзакупівель і вказував на необхідність швидкого ухвалення змін до чинної редакції закону.


Прем`єр-міністр Віктор Янукович попросив Генеральну прокуратуру додатково перевірити діяльність Тендерної палати. "Більшої корупції, ніж у Тендерній палаті, в країні немає, тому вживатимемо найжорсткіші заходи", - сказав Віктор Янукович.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: