Нова коаліція прискорить інтеграцію до НАТО

У питаннях інтеграції до ЄС і НАТО президент Ющенко сподівається на коаліцію у Верховній раді.

Ющенко-Гейтс
УНІАН
Віктор Ющенко та міністр оборони США Роберт Гейтс.
Президент України Віктор Ющенко вважає, що перемога "помаранчевих" політичних сил на позачергових парламентських виборах створює нові можливості для прискорення інтеграції України в Європейський Союз та НАТО. 

Як повідомляє прес-служба глави держави, про це він сказав під час зустрічі з міністром оборони США Робертом Гейтсом, який прибув до України для участі у засіданні Ради міністрів оборони країн Південно-Східної Європи. 

Ющенко поінформував співрозмовника про розвиток внутрішньополітичної ситуації в Україні в післявиборчий період. 

Сторони обговорили перспективи розвитку українсько-американського політичного діалогу, стан співробітництва у військовій сфері, а також питання співпраці України з Іраком та Афганістаном, спрямованої на забезпечення стабільності в цих країнах. 

Глава української держави подякував американській стороні за участь у засіданні Ради міністрів країн ПСЄ. "Ми, як безпосередні учасники цього зібрання, хотіли б висловити вдячність усім, хто взяв у ньому участь – в якості основної сторони та спостерігачів", – сказав Ющенко, відзначивши важливість проведення цього заходу в Україні.
 

Гиценко-Гейтс
УНІАН
Міністри оборони США та України.
У свою чергу, Гейтс позитивно оцінив результати засідання Ради міністрів оборони Південно-Східної Європи, а також участь України у роботі цієї організації. Крім того, він висловив задоволення від своєї вчорашньої зустрічі з міністром оборони України Анатолієм Гриценком.
 
Міністр оборони США подякував українській стороні за миротворчу діяльність в Косово та поінформував про перспективи розгортання системи ПРО США в Чехії та Польщі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: