Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нова команда "Укрзалізниці" - не "епік фейл", але працювати їм важко – Омелян

У Мінінфраструктури вважали, що процес адаптації Балчуна буде швидший.

Процес адаптації нового керівника "Укрзалізниці" Войцеха Балчуна та його команди затягнувся, вважає міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

"Я не можу сказати, що нова команда – це "епік фейл", але працювати їм там надзвичайно важко", - сказав міністр в інтерв'ю ТСН.

"Я розраховував, що процес адаптації буде швидший, але він затягнувся. Зараз ми вживаємо всіх можливих заходів, аби допомогти, аби розповісти, запропонувати можливі механізми, які виведуть УЗ вперед", - додав Омелян.

Міністр інфраструктури відзначив, що ситуація в "Укрзалізниці" не відрізняється від ситуації по всій країні.

"Так, звикли красти, звикли не працювати, звикли зловживати своєю посадою – ці риси притаманні будь-якому держпідприємству чи органу влади. Ми змінюємо цю ситуацію. Я вірю, що ми досягнемо якісних змін під час корпоратизації УЗ, коли ми повністю змінимо систему управління, запровадимо нові стандарти, зможемо якісно підвищити відповідальність кожного співробітника", - сказав Володимир Омелян.

Нагадаємо, 20 квітня Кабінет міністрів України призначив рекомендованих міністерством економічного розвитку керівників "Укрзалізниці" та "Укрпошти", обраних на конкурсній основі. Керівником "Укрзалізниці" було рекомендовано призначити поляка Войцеха Балчуна, який виводив із кризи відповідні підприємства у себе на батьківщині. 

Зазначалося, що Балчун отримуватиме щомісяця 463 тисячі гривень зарплатитакож він може отримувати премію – бонуси виплачуватимуть за результативністю роботи підприємства.

Відео Головою правління "Укрзалізниці" став поляк Войцех Балчун

Залиште свій коментар

Вибір редакції