Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Поліція наближається до європейських стандартів". Порошенко підписав закон про статут Нацполіції

За словами президента, закон додасть порядку.

У середу, 4 липня, на Софійській площі у Києві президент Петро Порошенко підписав закон "Про Дисциплінарний статут Національної поліції України".

Про це повідомляє прес-служба президента.

“Три роки тому близько двох тисяч поліцейських Києва склали присягу на вірність українському народу. Нова поліція щодалі більше не нагадує стару радянську міліцію і наближається до європейських стандартів. Слабкі місця відомі мені, міністру внутрішніх справ, громадянам, але завжди готовий прийти на допомогу”, - сказав Порошенко.

За словами президента, новий закон визначає повноваження поліцейських і їх керівників, види заохочень, дисциплінарних стягнень, а також порядок їх застосування та оскарження.

порошенко поліція київ закон
facebook.com/petroporoshenko

"Неухильне дотримання статуту, переконаний, призведе до ще більшого зростання довіри до вас з боку громадян, а в поліцейських рядах додасть порядку. Крім того, настільною книгою цей статут повинен стати для складу Національного антикорупційного бюро України, і для державної кримінально-виконавчої служби України, на яких також поширюється його дія", - повідомив глава держави.

Нагадаємо, 15 березня 2018 року Верховна Рада затвердила дисциплінарний статут Нацполіції.

Залиште свій коментар

Вибір редакції