Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Нова пошта" призначила винагороду за допомогу в затриманні грабіжника

Напередодні чоловік у камуфляжі напав на відділення.

"Нова Пошта" пропонує винагороду за допомогу в затриманні чоловіка, який пограбував відділення, йдеться у ТСН.16:45.

"Щоб цей процес прискорити, ми готові виплатити грошову допомогу людям, які  допоможуть нам", - повідомив національний директор "Нової пошти" Євген Тафійчук.

Напередодні у Дніпровському районі Києва наприкінці робочої зміни до відділення пошти на вулиці Гашека увірвався озброєний чоловік. З каси він забрав 20 тисяч гривень та втік.

Грабіжник був одягнений у камуфляж, а обличчя приховав медичною маскою. На одну зі співробітниць він направив пістолет, вимагаючи виторг. Коли йому віддали гроші, втік. Касирка та ще кілька свідків події шоковані.

Вже на ранок керівник поштової компанії заявив, що пропонує винагороду за допомогу в затриманні грабіжника. Та про яку суму мова - не розголошує.

Це не перше пограбування пошти. Лише у Києві кілька місяців тому - на Петра Григоренка - стався схожий випадок. Тепер у пошті мізкують над посиленням охорони. 

"Ми плануємо створити єдиний центр охорони, який буде в онлайн-режимі відслідковувати, що відбувається на відділеннях, кожен має мобільний пункт виклику охорони, також маємо стаціонарні", - прокоментував Тафійчук.

Однак, після обох пограбувань, затримати озброєних злочинців поки що не вдалося.

Кореспондент ТСН Наталя Островська

Залиште свій коментар

Вибір редакції