Нова пожежа у Чорнобильскій зоні: рятувальники досі працюють над ліквідацією загоряння

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наразі продовжує тліти трава.

У Чорнобильській зоні відчуження біля села Іллінці на території Луб'янського лісництва увечері 21 червня загорілися трав’яний настил, лісова підстилка та повалені дерева. Станом на вечір 22 червня триває ліквідація пожежі.

Про це повідомляють у пресслужбі Державного агентства з управління зоною відчуження.

Рятувальники, своєю чергою, кажуть, що наразі на території лісництва спостерігається тління трави. Займання на площі 3 га, за інформацією ДСНС, локалізували о 20:40 неділі.

"У зонах відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення підрозділами ДСНС та працівниками лісових пожежних станцій ДСП "Північна Пуща" продовжується ліквідація займання трав’яного настилу, лісової підстилки та повалених дерев у 403 кварталі Луб’янського лісництва поблизу с. Іллінці", - сказано у повідомленні.

До гасіння залучено 60 осіб та 12 одиниці техніки. У ДСНС зазначають, що контрольні рівні потужності еквівалентної дози не перевищені.

У зоні відчуження триває ліквідація займання на території Луб’янського лісництва У зонах відчуження та безумовного...

Опубликовано Державне агентство України з управління зоною відчуження Понедельник, 22 июня 2020 г.

Нагадаємо, у квітні почалися масштабні пожежі в Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення поблизу с. Володимирівка Котовського. До гасіння залучили авіацію, вогонь приборкували 10 днів. 

Поліція відкрила кримінальне провадження через пожежу в Чорнобильській зоні. Від пожежі загинули та постраждали сотні тварин.

Залиште свій коментар

Вибір редакції