Нова смерть у Київському зоопарку: загинув рідкісний олень

14 вересня у Київському зоопарку загинула ще одна тварина - самець оленя Давида, якого занесено в Червону книгу України.

Нова смерть сталася у Київському зоопарку: помер 4-річний самець оленя Давида, якого занесено в Червону книгу.

"У нього було гостре захворювання, яке супроводжувалося кишковими кровотечами і серцевою недостатністю. Чесно кажучи, такі симптоми бувають при отруєнні щурячою отрутою, але точно стверджувати, що оленя отруїли, я не можу. Причину смерті покаже експертиза", - повідомив директор зоопарку Олексій Толстоухов, пише "Сегодня".

За його словами, загибелі тварин у зоопарку не пов'язані з поганим харчуванням.

"Дикі тварини - це не домашні, до яких можна вільно підійти, взяти у них кров, зробити рентген. Дикі тварини фізично міцні, і за зовнішнім виглядом не можна визначити хронічні захворювання. Що тварина нездорова, ми можемо побачити, тільки коли йому дуже погано. Але корми до нас надходять в повному обсязі і дуже якісні. Багато людей не можуть дозволити собі купити такі продукти, які отримують наші тварини", - запевнив Толстоухов.

Нагадаємо, минулого тижня з Київського зоопарку втекли 7 бабаків, 8 дикобразів і лисиця. Деяких тварин вдалося спіймати. Днями там померли плямистий олень і зовсім юна зебра. Як і раніше, керівництво зоопарку не поширювало інформації про чергову загибель тварин. Їхнє зникнення помітили відвідувачі, які звернулися до ЗМІ.

Читайте також:

З Київського зоопарку втекли тварини

Нові смерті в Київському зоопарку - загинули олень і зебра

Скандал у Київському зоопарку: екологи наполягають – загинуло 500 тварин

Київський зоопарк потрапив до Топ-5 найгірших у світі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: