Нова тріщина у коаліції: комуністи незадоволені "донецькими" у Криму

Компартія продовжує вимагати для себе більш активної участі у кадровій політиці нової влади і підриває стабільність коаліції. Зокрема, комуністи невдоволені новими призначеннями в Криму.

Компартія невдоволена діями президента Віктора Януковича та партнерів по парламентській коаліції щодо кадрових призначень, зокрема щодо призначень вихідців із Донецького регіону на керівні посади в Криму.

Про це заявив народний депутат від КПУ Леонід Грач. Він звинуватив главу держави в тому, що в його діях спостерігається "крен" у бік застосування адміністративного ресурсу.

"У Януковича, мені видається, спостерігається крен адмінресурсу. Взяти, дати вказівки, керувати, змусити. Ну, по-перше, це вже такий нафталіновий період, ми це проходили, й ефекту не дало. По-друге, треба порівняти себе – де демократія, а де вказуючий перст", - сказав він. При цьому комуніст наголосив, що "самим лише тиском і розстановкою слухняних людей результату не доб`єшся. Ну, підмести вулицю такими методами можна, але заасфальтувати вже не можна".

"Отак само й щодо Криму: прийшли, завезли команду – давай, ми всіх вишикуємо, навчимо працювати". Він наголосив, що Крим – "складний організм, на кшталт вулкана, там у будь-який момент може статися виверження".

На думку Грача, для того, щоб ефективно працювати в Криму, "потрібно бути кримчанином, Крим не терпітиме привізних".

Кажучи про співпрацю фракції КПУ з президентом і урядом, Грач сказав, що те "як обійшлися з комуністами, можна вважати, щонайменше, помилкою".

"Ми для чого в коаліції? Ми що, не заслуговуємо на те, аби було декілька міністрів комуністів? Ми що, не заслуговуємо, аби було декілька губернаторів комуністів?". "Заслуговуємо, звісно – і що стосується вкладу в їх перемогу, і що стосується нашого ставлення до справи", - додав Грач.

Коментуючи повідомлення про те, що за квотою КПУ в Кабмін пройшли міністр охорони здоров`я, колишній головлікар "Феофанії" Зіновій Митник, міністр економіки Василь Цушко і міністр освіти й науки Дмитро Табачник, Грач сказав: "Нашим міністром була б та людина, яка була б комуністом".

Нагадаємо, перед цим комуністи звинуватили партнерів по більшості у невиконанні домовленостей і пригрозили вийти зі складу коаліції, яка нараховує 235 нардепів. Вихід КПУ фактично означатиме припинення роботи парламентського об'єднання.

За інформацією ЗМІ, комуністи незадоволені новими кадровими призначеннями.

У Криму низку посад обійняли представники Донецької області, зокрема головою уряду автономії став екс-мер Макіївки, близький соратник Януковича Василь Джарти.

Читайте також:

Комуністи пригрозили вийти з коаліції

У коаліції намітився розкол: Симоненко розкритикував Януковича і Тігіпка

Управління МВС Криму очолив головний міліціонер Макіївки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: