Росія і Україна не домовились, як поділити маяки на Чорному морі

Ратифікована Верховною радою угода залишає неврегульованими питання, пов'язані з перебуванням російського флоту в Криму.

Міністр закордонних справ Костянтин Грищенко заявив, що, не дивлячись на продовження термінів базування ЧФ Росії в Україні, між країнами залишаються неврегульованими питання, пов'язані з перебуванням флоту.

"До тіла, до самого тексту угоди, до тих прав і обов'язків сторін, які встановлені базовими угодами (1997 року - ред.), нічого не додано і нічого не міняється, що означає, що є кілька питань, які залишаються неврегульованими", - сказав міністр на прес-конференції в Києві в середу.

При цьому глава МЗС висловив надію на те, що ці питання, зокрема що стосуються гідрографічних споруд, вирішуватимуться найближчим часом у рамках підкомісії по ЧФ міжурядової комісії, додавши, що її засідання проходить у Москві в середу.

Грищенко також зазначив, що питання, які стосуються необхідності узгодження з Україною заміни кораблів флоту не підлягають обговоренню, оскільки передбачені базовою угодою.

"Питання узгодження з нами заміни кораблів чітко прописані в базовій угоді, тому в односторонньому порядку російська сторона це робити не може", - додав глава МЗС.

Нагадаємо, у вівторок, 27 квітня, угоду по ЧФ ратифікували Верховна рада України та Державна дума РФ.

Читайте також:

Азаров: ЧФ Росії не позбавляє Україну жодної п'яді землі

Росія остаточно ухвалила угоду щодо ЧФ

Угоду по Чорноморському флоту РФ можна оскаржити, але не розірвати

У Севастополі ратифікацію угоди про ЧФ РФ транслювали в спортбарах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: