Нова угода Україна-ЄС

Посилена угода між Україною і ЄС не змінить статусу відносин України з Євросоюзом.


У Брюсселі розпочався третій раунд переговорів України з ЄC про нову посилену партнерську угоду.

До членства в ЄС в Україні ставляться дедалі більш прагматично, оскільки європейська спільнота наразі може запропонувати українцям лише партнерство. Хоча вибір на користь членства в Євросоюзі вже зроблений, і треба вигідно для себе реалізувати прагнення стати його частиною, вважає  голова української делегації на переговорах з ЄС про нову посилену угоду Андрій Веселовський.

Представники делегації кажуть, що майбутня посилена угода між Україною і ЄС не змінить статусу відносин України з Євросоюзом. Наша країна і надалі залишатиметься для Євросоюзу зовнішнім партнером. Такий шлях інтеграції до ЄС вони називають важким, але не схожим на будь-який інший, зокрема на шлях Польщі, яка лобіює інтереси України в Євросоюзі.

Польща головуватиме в Євросоюзі у 2011 році. Саме тоді українці можуть сподіватися на реальні зрушення в питання про членство України в ЄС. Тоді ж обговорюватиметься і новий бюджет Європейського союзу, куди українські політики сподіваються вписати і витрати на підтримку трансформації в Україні. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: