Нове отруєння шаурмою: на Софіївській Борщагівці під Києвом постраждало майже два десятки людей

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У павільйоні, на який нарікали постраждалі, виявили низку порушень.

У Києво-Святошинському районі Київської області 18 осіб отруїлися шаурмою, серед них 2 дітей.

Про це повідомили у Держпродспоживслужбі.

Так, спалах кишкової інфекції зареєстрували ще 1 серпня. "Станом на 03.08.2018 внаслідок цього спалаху постраждало 18 осіб, у тому числі 2 дитини", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, усі постраждалі пов’язують своє захворювання з шаурмою, яку придбали у павільйоні "Kabanos", що розташований на території ЖК "Львівський маєток" с. Софіївська Борщагівка.

Разом з тим, 1 серпня провести обстеження в повному обсязі не вдалося у зв’язку з тим, що двері павільйону були зачинені. 

Згодом у павільйоні виявили низку порушень: відсутність необхідних документів, порушення температурних режимів та термінів зберігання, недотримання санітарно-гігієнічних норм, відсутня інформація щодо результатів проходження медоглядуперсоналом тощо. Проведення протиепідемічних заходів триває.

ВідеоПісля масштабного отруєння в Києві розпочали перевірку яток з шаурмою

70 киян за кілька днів отруїлися шаурмою, імовірно, зараженою сальмонелою. Продавцям загрожує кримінальна відповідальність. А служба харчової безпеки почала велике полювання на шаурменів. Сьогодні під гарячу руку попав один кіоск.

Після масштабного отруєння в Києві розпочали перевірку яток з шаурмою

Тим часом кількість отруєних від вживання шаурми в Києві зросла до 83 осіб. Серед отруєних також 12 дітей. Постраждалі поскаржилися, що купували фастфуд на Броварському проспекті. Спочатку постраждалих від отруєння було 16, згодом їхня кількість зросла. Люди отруїлися фастфудом у чотирьох різних точках Києва: біля станцій метро "Дарниця", "Лісова", на Поштовій площі та на Оболоні.

Вибір редакції