У  МВС розповіли, коли з'являться нові білети для отримання водійського посвідчення

До процесу обговорення нових білетів було залучено 11 тисяч громадян України.

Керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій заявив про запровадження нових екзаменаційних білетів з ПДР з наступного тижня.

Про це він оголосив 13 червня на відкритті сервісного центру МВС у Києві.

"У нас заплановано на наступному тижні запровадження нових екзаменаційних білетів з правил дорожнього руху - сказав Криклій.

Керівник сервісного центру додав також, що до процесу обговорення нових білетів було залучено 11 тисяч громадян з різних частин України. Результатом громадського обговорення стало отримання 110 тисяч зауважень  і пропозицій.

"І до кінця року ми також обов'язково запустимо вже фіксацію іспитів як теоретичної, так і практичної частини іспитів (на отримання посвідчень водія. - Ред.) на камери. Будемо ліквідовувати ті корупційні компоненти, на які постійно скаржилися громадяни, і треба буде забувати про якусь навіть теоретичну можливість придбати права, не маючи знань", - наголосив Криклій.

Нагадаємо, раніше МВС повідомляло, які саме зміни відбудуться у білетах з ПДР. За словами керівника сервісного центру МВС білети будуть більш наближені до реальних ситуацій, які відбуваються на дорогах.

ВідеоВ Україні вводять нові тести для отримання водійського посвідчення

Залиште свій коментар