Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нові будівлі та сервіс: як виглядає відремонтований КПВВ "Каланчак" на адмінкордоні з анексованим Кримом

Ремонт на кордоні тривав два місяці.

На адмнікордоні з анексованим Кримом після ремонту, який тривав два місяці, запрацював КПВВ "Каланчак". Тепер тут нові сучасні будівлі та сервіс, як на повноцінному кордоні. Як люди ставляться до відновлення та які настрої на межі з Кримом, у сюжеті ТСН.19:30.

Колись на межі з Кримом були старі тимчасові вагончики, а після ремонту усе геть по-європейськи: є і тепло, і гаряча вода.

"Зараз ми потрапляємо в зону митного контролю для пішоходів. Тут працюють митники, які оформлюють багаж громадян. Далі – чотири кабінки паспортного контролю, де працюють військовослужбовці. вони здійснюють перевірку документів громадян на виїзд з материкової частини України", - пояснив помічник керівника Херсонського прикордонного загону Іван Шевцов.

Туристи кажуть, що у "Каланчаку" зараз набагато комфортніше, ніж на КПВВ окупантів. "Якщо чесно, то серце радіє від того, як ми обладнали пункти. У порівнянні з тим, як обладнано у Росії. Там відчувається якась ворожість", - каже чоловік з Криму.

Інший українець їде в Кримдо дітей із Віниці. Побачивши оновлений КПВВ, не стільки зрадів, скільки засмутився. "Я бачу, що це вже надовго. Раніше було безпідставно, а тепер, мабуть, надовго", - каже він.

Керівник Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв, переконує, що про жодне відгороджування від своїх громадян в окупації не може бути й мови. Навпаки, це демонстрація позитивних змін на материку.

"Це шлях до повернення контролю над Кримом, повернення наших тимчасово окупованих територій. Тому, що люди бачать, як Україна змінюється, Україна стає європейською. Це тимчасові контрольні пункти в’їзду-виїзду. Там, можливо, в майбутньому створити музей окупації Криму, після повернення контролю", - каже голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв.

До кінця року на кордоні має з'явитися новий автовокзал та центр надання адмінпослуг, щоб швидко подорожувати та їхати в справах.

Кореспондент ТСН Віталій Афанасієнко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції