Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нові подробиці резонансного затримання: поліцейських у Дніпрі торік підірвали двоє дезертирів із ЗСУ

Нові подробиці резонансного затримання: поліцейських у Дніпрі торік підірвали двоє дезертирів із ЗСУ

Правоохоронці кажуть, що ці люди пішли служити в армію не з патріотичних мотивів.

Поліція розповіла про зухвалих квартирних крадіїв, котрі підірвали гранати в багатоповерхівці Дніпра та поранили п'ятьох правоохоронців. Злодіями виявилися двоє дезертирів з українського війська та один переселенець із Донбасу, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Озброєні нападники переховувалися майже три місяці по всій Україні. Їм від 28 до 32 років, двоє – уродженці Луганщини, один походить із Дніпра. Правоохоронці кажуть, що двоє з них свого часу самовільно покинули контрактну службу в Збройних силах України, після чого до них приєднався друг – переселенець з Алчевська, що оселився в Дніпрі. Підозрюваних затримав у столиці спецпідрозділ "КОРД".

Торік правоохоронці намагались увійти в оселю, де нишпорили злодії, але звідти раптом вилетіла граната. Внаслідок вибуху четверо копів зазнали численних поранень. Уже надворі нападники підірвали нову гранату і поранили ще одного поліцейського. Усі троє нині чекають суду в СІЗО, їм загрожує довічне ув'язнення. "Яке розкаяння? Це не пай-хлопчики, вони були до цього готові. І їхня служба у Збройних силах – це не тому, що вони патріотично пішли захищати. Покинули вони місце служби, бо там було не того, що вони хотіли. Були думки займатися чимось іншим – тим, чим вони продовжили займатись зараз", - пояснив заступник начальника ГУ Нацполіції у Дніпропетровській області Олег Грозь.

Відео У поліції розповіли про квартирних крадіїв, що підірвали гранати в багатоповерхівці Дніпра

Це двоє дезертирів з українського війська та один переселенець з Донбасу. Озброєні нападники переховувалися майже три місяці по всій Україні. Їм від 28 до 32 років, двоє – уродженці Луганщини, один – Дніпра. Двоє з них свого часу самовільно покинули контрактну службу у ЗСУ. До них приєднався друг – переселенець з Алчевська.

У поліції розповіли про квартирних крадіїв, що підірвали гранати в багатоповерхівці Дніпра

Залиште свій коментар

Вибір редакції