Нові розслідування від програми "Гроші": як на полиці магазинів потрапляють товари з окупованих територій

До того ж журналісти підготували розслідування, чому воїни АТО отримують земельні ділянки у хащах.

Нова серія розслідувань від програми "Гроші" очікує на глядачів телеканалу 1+1 вже сьогодні, 14 грудня.

Зокрема, автори програми провели власне розслідування щодо товарів, вироблених в окупованих містах, та виявили, як саме вони потрапляють на полиці українських магазинів. Журналісти програми провели експеримент, змінивши обгортки деяких товарів та вказавши місцем виробництва міста, що розташовані на окупованих територіях. Чи вдалося їм отримати офіційні дозволи та врешті продати сумнівні товари? Та чи законний продаж подібних товарів на території України?

За допомогою ще одного експерименту "Гроші" дізналися більше про одну з найкримінальніших "професій" -  клофелінниці. Журналістам вдалось познайомитись з однією з представниць професії, яка поділилася усіма секретами своєї роботи і продемонструвала на практиці, як обманює клієнтів, офіційно не порушуючи при цьому Кримінального кодексу.

Також однією з тем програми стане актуальний нині процес виділення земельних ділянок воїнам АТО. Чому українські захисники отримують землю в лісових хащах, тоді як шахраям вдається отримувати найкращі ділянки, заробляючи при цьому немалі гроші?

Ці та інші розслідування дивіться сьогодні о 22:00 у програмі "Гроші" на 1+1.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: