Нові смерті в Київському зоопарку - загинули олень і зебра

Нещодавно в Київському зоопарку померли плямистий олень і молода зебра. Керівництво намагалося загибель тварин замовчати.

У Київському зоопарку днями померли плямистий олень і зовсім юна зебра. Як і раніше, керівництво зоопарку не поширювало інформації про чергову загибель тварин. Їхнє зникнення помітили відвідувачі, які звернулися до ЗМІ.

"Спочатку захворів самець Бембі (так в народі називають плямистого оленя). Його перевели в закритий вольєр, потім він помер і його відвезли на утилізацію. Минуло кілька тижнів, і так само вчинили з юною зеброю", - повідомила газеті "Сегодня" співробітниця зоопарку на умовах анонімності.

Офіційно в зоопарку журналістам довго не хотіли говорити, де тварини. Лише після того, як їх попросили показати, керівництво визнало, що тварини загинули.

"Олень помер від старості, адже йому було 22 роки, а зебра - від завороту кишок. Розгорнуто вам дадуть відповідь днями наші фахівці", - сказав директор зоопарку Олексій Толстоухов.

Фахівці з інших зоопарків зазначили, що зебра у віці трохи більше 1,5 року (стільки було загиблій Ксюші) вважається зовсім юною, а взагалі ці тварини живуть 25 років.

"Їм потрібен особливий догляд і харчування. Як правило, заворот кишок у зебри може статися з двох причин: маленькі вольєри та поганий корм. Коли зебра поїла, їй потрібно тут же добре побігати, щоб прискорити і полегшити процес травлення. Також можуть бути проблеми, якщо парнокопитному дати капусту або несвіжу зелень з цвіллю, гниллю", - сказав директор Ялтинського зоопарку Олег Зубков.

За його словами, те, що плямистий олень помер у 22 роки, - цілком нормально. "Ці тварини живуть у середньому 20-25 років. Тому він цілком міг померти від старості", - зазначив Зубков.

Нагадаємо, з 15 жовтня 2010 по 1 квітня 2011-го у Київському зоопарку загинули 62 тварини: 8 ссавців, 20 птахів і 34 безхребетних.

Київський зоопарк був визнаний одним з п'яти найгірших зоопарків світу. У дослідженні, проведеному німецькою газетою Bild і організацією захисту тварин PETA, його визнали таким, де не можна утримувати звірів.

Зараз київська влада планує створити наглядову раду з експертів зі світових організацій, яка буде курирувати зоопарк.

Читайте також:

У Київському зоопарку на очах у глядачів народилося оленятко

Скандал у Київському зоопарку: екологи наполягають – загинуло 500 тварин

Київський зоопарк потрапив до Топ-5 найгірших у світі

Екс-директору Київського зоопарку загрожує 12 років ув'язнення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: