Нові умови отримання польських віз

Тепер, аби отримати польську візу, доведеться пред’являти виписку з банківського рахунку, медичний страховий поліс і, можливо, пройти персональну співбесіду.

З першого листопада почнуть діяти нові умови видачі польських віз. Інформацію про це розміщено на офіційній Інтернет-сторінці посольства Польщі в Україні з посиланням на директора консульського департаменту польського міністерства закордонних справ.

Незабаром, аби отримати польську візу, українським громадянам доведеться пред’являти виписку з банківського рахунку, медичний страховий поліс, а в разі необхідності можлива й персональна співбесіда, повідомив директор консульського департаменту МЗС Польщі Яцек Юноша-Кишилевський.

Він пояснює ці нововведення підготовкою до вступу Польщі до „Шенгенської зони” з 1 січня 2008 року. Віза на 90 днів перебування коштуватиме тепер 35 євро, довготермінова - не менше 60 євро. Проте ціна ще не остаточна, додає польський дипломат.

Нині консульські установи Польщі видають візи лише на термін до кінця цього року. Наявність такої візи з наступного року дасть можливість українцям подорожувати країнами „Шенгенської зони”.

Очікується, що докладніше візові зміни обговорять 11-12 вересня на зустрічі уповноважених консульських департаментів міністерств закордонних справ України та Польщі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: