Нові умови отримання польських віз

Тепер, аби отримати польську візу, доведеться пред’являти виписку з банківського рахунку, медичний страховий поліс і, можливо, пройти персональну співбесіду.

З першого листопада почнуть діяти нові умови видачі польських віз. Інформацію про це розміщено на офіційній Інтернет-сторінці посольства Польщі в Україні з посиланням на директора консульського департаменту польського міністерства закордонних справ.

Незабаром, аби отримати польську візу, українським громадянам доведеться пред’являти виписку з банківського рахунку, медичний страховий поліс, а в разі необхідності можлива й персональна співбесіда, повідомив директор консульського департаменту МЗС Польщі Яцек Юноша-Кишилевський.

Він пояснює ці нововведення підготовкою до вступу Польщі до „Шенгенської зони” з 1 січня 2008 року. Віза на 90 днів перебування коштуватиме тепер 35 євро, довготермінова - не менше 60 євро. Проте ціна ще не остаточна, додає польський дипломат.

Нині консульські установи Польщі видають візи лише на термін до кінця цього року. Наявність такої візи з наступного року дасть можливість українцям подорожувати країнами „Шенгенської зони”.

Очікується, що докладніше візові зміни обговорять 11-12 вересня на зустрічі уповноважених консульських департаментів міністерств закордонних справ України та Польщі.

ВідеоНові умови отримання польських віз

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: