Німці дали українській акулі Біг Джон нове ім'я через асоціації з порнофільмом

Німці дали українській акулі Біг Джон нове ім'я через асоціації з порнофільмом

У Валентина з'явилася подружка

Тепер тигрова акула плаває в акваріумі на 3 млн літрів.

Одіссея багатостраждальної акули завершилася. Великого Джона, який плавав у затісному акваріумі торгівельного центру, віддали німцям. Дорога з Києва до німецького міста Штральзунд тривала 48 годин. В океанаріумі новачка перейменували на Валентина.

Тепер він плаває в акваріумі на майже три мільйони літрів води, і знайомиться з подружкою – акулою Ніккі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Джона німцям віддали задарма, треба було оплатити тільки транспорт. Трейлер з акулою опускали через дах за допомогою 80 тонного крана. Зустрічати новачка зібралася ціла делегація.

"Сьогодні я отримав результати аналізу, акула цілком здорова! Він тільки привіз із собою інші бактерії, тому ми зараз обробляємо весь басейн, бачите, вода саме тому мутна. Ніс буде ще заживати. І він ще досі відмовлявся від їжі. Але це не страшно, невдовзі він почне їсти", - розповів співробітник океанаріуму.

Про Київ акулі може нагадувати хіба що шрам, що напевно залишиться на носі. А от ім'я хижаку вирішили дати нове. Бо Великий Джон викликає у німців асоціації з порнофільмом.

"Якби він звався просто Джон, було б нормально. Але спробуйте задати в інтернету Великий Джон – ну ви ж отримаєте зовсім інші результати.  Він приїхав до нас на День Валентина, тому ми назвали його Валентином", - додав працівник.

У басейні завглибшки в 9 метрів і завширшки в 18 новохрещений Валентин плаває в компанії скумбрій, тунців, сардин і скатів, а ще  самиці тигрової акули Ніккі.

Звикати до нового мешканця доведеться і водолазам. Вони пірнають чистити акваріум майже без захисту. Утім кажуть, якщо ставитися до акули з повагою, вона відповість взаємністю і не з'їсть.

Нагадаємо, у новому київському ТЦ живу акулу змушували страждати від болю. Через місяць після появи інформації про жорстоке поводження з акулою її посадили на карантин та перевели до Німеччини.

Пустувати акваріум у столичному ТРЦ не буде. Замість тигрової акули городянам покажуть акулу-лопату.

Багатостраждальну акулу з київського ТРЦ віддали німцям

Багатостраждальну акулу з київського ТРЦ віддали німцям

Повʼязані теми:

Наступна публікація