Нові воєнні загрози: Хомчак заявив про нарощення військової присутності Росії поблизу кордонів України

Нові воєнні загрози: Хомчак заявив про нарощення військової присутності Росії поблизу кордонів України

Фото: УНІАН

Збройні сили РФ нарощують присутність під виглядом військових навчань та підтримання бойової готовності.

Останнім часом збройні сили Російської Федерації нарощують свою присутність поблизу українського кордону: на півночі, на сході і на півдні. Це створює загрози воєнній безпеці держави

Про це заявив головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак на першому позачерговому засіданні Верховної Ради 30 березня.

"Станом на 30 березня цього року вздовж державного кордону України та на тимчасово окупованих територіях України та АР Крим утримується 28 батальйонних тактичних груп противника, а саме в Брянській, Воронезькій, Ростовській областях та на території тимчасово окупованого Криму.

Але останнім часом з різних регіонів Російської Федерації під виглядом контрольних занять за зимовий період навчання, підтримання бойової готовності та загальної підготовки до майбутніх спільних стратегічних навчань "Запад-2021" збройні сили РФ здійснюють поступове нарощення військ поблизу державного кордону України: на півночі, на сході і на півдні. А саме в Брянській, Воронезькій областях та АР Крим.

Загалом очікується додаткове зосередження до 25 батальйонних тактичних груп, що в сукупності з наявними розгорнутими силами та засобами поблизу державного кордону з Україною створює загрози воєнній безпеці держави", - повідомив головнокомандувач ЗСУ. 

Нагадаємо, у вівторок, 30 березня, Верховна Рада проводить три позачергові засідання, головні теми яких: постанови щодо ситуації на Донбасі (у зв'язку з нещодавнім обстрілом поблизу Шумів, внаслідок чого загинуло 4 українські бійці); економічні закони; постанова щодо подій на Банковій і довибори.

Новини України: Верховна Рада проведе три позачергових засідання за один день

Новини України: Верховна Рада проведе три позачергових засідання за один день

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Загострення на Донбасі: останні новини
Наступна публікація