Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Геращенко пояснила, чим допоможуть владі нові закони про реінтеграцію Донбасу

На думку Геращенко, це - шлях повернення Донбасу і возз'єднання.

Нові закони про реінтеграцію Донбасу посилять переговорні позиції України і дозволять зберегти санкційну політику наших партнерів щодо РФ.

Про це на своїй сторінці заявила перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко.

"Важливо, що у законопроектах велика увага приділяється й гуманітарному аспекту, правам людини на окупованих територіях. Це - шлях повернення Донбасу і возз'єднання, а не відторгнення і колючого дроту, як пропонують деякі нові обличчя", – йдеться у повідомленні.

Крім цього, на думку Геращенко, визнання РФ країною-агресором посилить дипломатичну переговорну позицію України, а РФ і її представники не зможуть бути задіяні у миротворчій місії на Донбасі.

Отже, Президент України вніс законопроекти " Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету ...

Опубліковано Iryna Gerashchenko 4 жовтня 2017 р.

Нагадаємо, політолог Суркова Олексій Чеснаков лякає Україну та Захід продовженням кривавої війни на Донбасі. За його словами, надання летального зброї Україні різко погіршить ситуацію з безпекою в зоні конфлікту. 

Як повідомлялося раніше, законопроект щодо реінтеграції Донбасу передбачає низку заходів із повернення окупованих територій України. Повна назва документа – законопроект №7163 "Проект Закону про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях". Президент України, який виступив ініціатором законопроекту, позначив його як невідкладний.

ВідеоОкремі статті законопроекту про реінтеграцію Донбасу стали предметом гарячих суперечок

Залиште свій коментар

Вибір редакції