Нові жертви грипу: за три місяці вже померло вдвічі більше, ніж за весь минулий сезон

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У 2019 році хвороба забрала п’ятеро життів.

У Чернігові в один день від грипу помер 52-річний чоловік та вагітна жінка. Перед цим у неї на восьмому місяці вагітності стався викидень, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

На Рівненщині в селі Верхів Острозького району жертвою вірусу стала 16-річна дівчина. У неї кілька днів трималася температура, до медиків родичі 11-класниці звернулися, коли їй стало вже зовсім зле. Дівчина була без свідомості, коли "швидка" доправила її в районну лікарню. Реанімаційні заходи не допомогли.

Загалом в Україні з жовтня 2018 року від грипу померло 13 людей, і 5 людей вже цього року. Жоден з них не був вакцинований. Для порівняння, минулого року за весь період з жовтня до травня померло усього 7 хворих. Медики вкотре наголошують на необхідності  вакцинації. "Помирають люди від ускладнень, що спричинює вірус грипу – це пневмонії, енцефаліти, загострення хронічних станів, таких, як діабет, досить часто, і досить часто серцево-судинна патологія", - розповіла завідувач відділу грипу та ГРВІ центру громадського здоров’я МОЗ України Оксана Артемчук.

ВідеоГрип атакує: на Рівненщині від вірусу померла 16-річна дівчина

На Рівненщині жертвою вірусу грипу стала 16-річна дівчина. Трапилося це у селі Верхів Острозького району. Кілька днів у дівчини трималась температура, до медиків родичі одинадцятикласниці звернулися, коли їй стало дуже зле. 

Грип атакує: на Рівненщині від вірусу померла 16-річна дівчина

Залиште свій коментар

Вибір редакції