Новий будівельний скандал

Новий будівельний скандал назріває у Києві. Власники розпроданих квартир уже рік не бачать ніяких робіт на будмайданчиках.

Новий будівельний скандал назріває у Києві. Власники розпроданих квартир у 4-х житлових будинках - уже рік не бачать ніяких робіт на будівельних майданчиках. 

Цього разу головним фігурантом виступає компанія "Київвисотбуд". Вона змінила власника, і тепер інвестори не можуть знайти навіть її офіса.

Трикімнатна квартира в новобудові - для київського програміста майже захмарна мрія, аби втілити її у життя родина Дмитра Ардашова продала старе помешкання, напозичала грошей у рідних та друзів. У нову квартиру на вулиці Сім’ї Сосніних мали в'їхати ще минулої осені, але будівництво раптово завмерло.

Будівництво інвестували відразу 17 компаній. Усі за однією адресою. Рахунки проводили через банк "Київ". Однак виплачені до копійки квартири нині виявилися під заставою в зовсім іншому банку.

У гуртовому офісі інвестиціних компаній, котрі продавали квартири в проблемних висотках, заявляють, гроші забудовникові, ТОВ "Київвисотбуд" перерахували ще три роки тому.

Куди зникли кошти наразі з’ясовують правооохоронці. На запити приватних інвесторів до прокуратури, людям повідомили, що проти керівництва "Київвисотбуду" порушено кримінальну справу і слідство триває.

Офіс "Київвисотбуду" у селі Мала Олександрівка за 25 кілометрів від столиці. Але нині тут ворота замкнено, телефони не відповідають, а на прохідній табличка - "відеозйомку суворо заборонено".

В Інвестиційному холдингу заспокоюють, справі ще можна зарадити, якщо виставити на продаж досі не реалізовані офісні приміщення та підземне паркування. Кажуть, тоді коштів вистачить аби закінчити роботи. Однак і ці приміщення, і земля під будинками у відані "Київвисотбуду".

Потенційні новосели бояться, що компанію оголосять банкрутом, а їхні вже викуплені помешкання пустять на продаж по другому колу. Адже за 3 роки будівництва київська нерухомість фантастично подорожчала. І квартира, котру 2004-го Дмитро Ардашов придбав за 60 тисяч доларів нині потягне 200 тисяч.

ВідеоСкандальне будівництво

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: