Новий губернатор Донбасу створить єдину економічну зону з Росією

Анатолій Близнюк на посаді глави Донецької ОДА збирається створити спільну зону з Росією, скоротити персонал і запровадити віртуальні наради.

Новий губернатор Донецької області Анатолій Близнюк збирається однією з перших справ на посаді зайнятися створенням єдиного економічного простору Донеччини, Луганщини та Ростовської області Росії.

"Це не порожні слова. Це цілком реально. Причому, я усвідомлюю, що ініціатива карається. Мені скажуть підготувати план - я це зроблю. На конкретних територіях, наданих Україною та Росією, можна створити логістичні центри, митні термінали. І найбільш позитивне в цьому те, що земля не буде розділена за принципом моє-твоє! Проект буде успішно працювати на дві держави", - заявив Близнюк на зустрічі з пресою.

Він також розповів, що планує скоротити штат та змусити чиновників використовувати Інтернет на повну потужність.

"Всі ті фахівці, які вміють працювати, залишаться. Втім, і без скорочень не обійдеться", - заявив глава ОДА. Згідно з указом президента Віктора Януковича про скорочення витрат апарату на місцях, в Донецькій облдержадміністрації буде звільнено щонайменше 200 людей. За словами Близнюка, чиновники ОДА не втратять у зарплаті, але можуть позбутися місць. Таким чином губернатор планує економити. Крім того, керівництво області залишиться без усіляких надбавок і премій.

Пообіцяв Близнюк і кардинально змінити підхід до роботи. "У всіх на робочих столах стоять комп'ютери. Причому, вони призначені не тільки для гри в карти", - нагадав він. За словами Близнюка, за допомогою програми "Скайп" (відеозв'язок через інтернет) надалі буде проходити більшість нарад губернатора і 45 голів районних адміністрацій. За його підрахунками, на одній такій віртуальній нараді можна заощадити близько ста тисяч гривень.

Читайте також:

Анатолія Близнюка визнано "Людиною року" в Росії

Третина нового Кабміну - уродженці Донбасу та Росії

Каспаров розповів про протистояння "донецьких" і "пітерських"

У Росії запропонували створити Велику Україну від Карпат до Сахаліну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: