Новий конфуз Януковича: розробка стратегії на минулий рік

Кандидат у президенти помилився з роком, на який він планує розробити стратегію розвитку України.

Кандидат у президенти, лідер Партії регіонів Віктор Янукович знову допустив помилку. Під час прямого включення з Запоріжжя до Давосу, де проходив український ланч, він переплутав рік, яким датована його виборча програма.

Присутній у залі боксер Віталій Кличко запитав у Януковича про його перші кроки в разі обрання президентом.

"Моя задача - створення стратегії України до 2010 року", - сказав лідер ПР. Після цього в залі почувся сміх, оскільки 2010 рік зараз вже надворі.

Янукович оголосив, що на посаді президента він ставить собі завдання "боротися з корупцією і провести реформу судової системи". За його словами, це неможливо зробити без більшості у Верховній раді.

"Нам треба об'єднати політиків у парламенті. Всі рішення приймаються в парламенті, без нього рухатися не можна", - сказав Янукович.

"Буде або нова коаліція в парламенті після виборів президента, або майбутня коаліція після дострокових парламентських виборів", - додав політик.

Нагадаємо, чергового конфузу Янукович припустився зовсім нещодавно. Він назвав письменника Антона Чехова "великим українським поетом".

Це був не перший літературний конфуз лідера ПР. Один з найвідоміших своїх "ляпів" він зробив у 2006 році в Одесі, коли назвав уродженку міста відому поетесу Анну Ахматову Анною Ахметовою.

На відкритті "Донбас-Арени" лідер ПР, цитуючи вірші, переплутав прізвище радянського поета Павла Безпощадного, назвавши його Павлом Безсмертним.

А виступаючи на одеській конференції Партії регіонів, Янукович переплутав прізвище діяча німецького робочого руху Августа Бебеля з прізвищем одеського письменника Ісаака Бабеля.

Читайте також:

Янукович назвав Чехова "великим українським поетом"

Янукович переплутав Балаклею і Балаклаву

Янукович заспівав "а капела" в центрі Луганська

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: